logo

Пошук

  Розпочато інформаційно-медійну рубрику «Запитати у Фахівця»

  31.07.2023


  31 липня розпочато інформаційно-медійну рубрику «Запитати у Фахівця».

  Про що сьогодні?

  • Які необхідно подати документи батькам для організації інклюзивного навчання?
  • Чи є на сьогоднішній день інструкції з охорони праці для працівників ЗДО різних категорій з урахуванням воєнного стану? Які зміни до посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці слід внести?

  Інформація від Валентини Новосад та Олени Швачової – головних спеціалістів відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України.

  Цікаво? Корисно? Заходьте на YouTube-канал ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за посиланням https://bit.ly/4556brv та дізнавайтесь!

  Інформаційно-медійна рубрика реалізується в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». Проєкт реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

  Нагадуємо, для того, щоб своєчасно отримувати сповіщення про розміщення нового відеосюжету або відеоролику вам необхідно підписатись на YouTube-канал ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та натиснути на дзвіночок.

  Бути в курсі всіх освітянських справ – професійно!

   

   

   

  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download redmi firmware
  Download WordPress Themes
  download udemy paid course for free