logo

Пошук

  Розпочато інформаційно-медійну рубрику «Запитати у Фахівця»

  31.07.2023


  31 липня розпочато інформаційно-медійну рубрику «Запитати у Фахівця».

  Про що сьогодні?

  • Які необхідно подати документи батькам для організації інклюзивного навчання?
  • Чи є на сьогоднішній день інструкції з охорони праці для працівників ЗДО різних категорій з урахуванням воєнного стану? Які зміни до посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці слід внести?

  Інформація від Валентини Новосад та Олени Швачової – головних спеціалістів відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України.

  Цікаво? Корисно? Заходьте на YouTube-канал ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за посиланням https://bit.ly/4556brv та дізнавайтесь!

  Інформаційно-медійна рубрика реалізується в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». Проєкт реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

  Нагадуємо, для того, щоб своєчасно отримувати сповіщення про розміщення нового відеосюжету або відеоролику вам необхідно підписатись на YouTube-канал ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та натиснути на дзвіночок.

  Бути в курсі всіх освітянських справ – професійно!

   

   

   

  Premium WordPress Themes Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  download udemy paid course for free
  download karbonn firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  download udemy paid course for free