logo

Пошук

  Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

  05.04.2023

  Міністерством освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Державною установою «Український інститут розвитку освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок» у квітні 2023 року буде проведено серію науково-практичних семінарів в рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі».

  Мета конференції: об’єднання зусиль дорослих для забезпечення соціального та психологічного благополуччя дитини на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти, прийняття науково виваженої позиції щодо систематичного шкільного навчання дитини в умовах Нової української школи.

  Щочетверга, впродовж трьох тижнів педагогічною спільнотою разом з батьками будуть обговорюватись найбільш назрілі та хвилюючі питання щодо готовності дітей до навчання в школі.

  До участі у конференції запрошуються науковці, практики, управлінці освітніх закладів, батьки дітей старшого дошкільного віку та початкової школи з усіх регіонів України.

  Перший з трьох семінарів розпочинає свою роботу 06 квітня о 13.00 до 15.00.

  Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції дозволить Вам доєднатися до обговорення наступних нагальних питань щодо наступності:

  • 06 квітня 2023 р.
   Готовність дитини до шкільного навчання. Що це означає? Правова база рішення батьків про вступ дитини до школи. Позиції та твердження щодо проблемних питань. Наукова платформа рішення проблеми готовності дитини до шкільного навчання. Покликання на трансляцію: https://youtube.com/live/Ykh-xKxfg5U?feature=share
  • 13 квітня 2023 р.
   Готовність дитини до шкільного навчання. Погляд психолога на оцінку готовності дитини до школи. Діагностичний інструментарій. Методика проведення обстеження та трактування результатів. Покликання на трансляцію: https://youtube.com/live/3O1Y_Gs8TVI?feature=share
  • 20 квітня 2023 р.
   Готовність дитини до шкільного навчання. Прийняття дорослими усвідомлених рішень щодо вступу дитини в школу. Як допомогти дитині зробити ефективний та психологічно благополучний крок у шкільне життя. Покликання на трансляцію: https://youtube.com/live/oqWyc5PokK4?feature=share

  Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі», яка допоможе знайти відповіді на найболючіші запитання та стане певним навігатором щодо підготовки дитини до систематичного навчання в умовах Нової української школи.

  Реєстрація учасників й анкетування за покликанням https://forms.gle/aAAYktv2XRyjg1MEA

  https://forms.gle/9wDLLcxA8KCd9Wdb7

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy course
  download mobile firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free download udemy paid course