logo

Пошук

    13 квітня відбудеться міжнародний онлайн захід “ISSA об’єднує заради України”

    08.04.2022

    Рішення, що швидко реагують на потреби дітей дошкільного віку Навчаємося в різних країнах

    Приєднуйтеся, щоб почути думки і навчатися разом із членами ISSA (International Step by Step Association) і партнерами в Україні та країнах, які приймають родини біженців із дітьми дошкільного віку.

    Реєструйтеся тут.

    Дата: 13 квітня  2022

    Сесія I: 13.00-14.30 Центрально-європейський час

    Сесія II: 15.00-16.30 Центрально-європейський час

    Мови: англійська та українська

    Війна в Україні призвела до того, що мільйони маленьких дітей стали внутрішньо переміщеними особами в Україні, змушеними бігти разом зі своїми родинами або, навіть, без супроводу. Українські діти пройшли крізь неймовірні страждання і почуття болісного неспокою. Вони отримали або все ще продовжують отримувати дуже травматичний досвід.

    Багато структур й організацій мобілізували небачену гуманітарну підтримку для того, аби задовольнити нагальні потреби дітей і родин в Україні та в сусідніх країнах, забезпечуючи їм безпеку, захист і спокій, їжу й надання медичної допомоги. Однак діти потребують також дбайливої опіки з боку оточуючих їх людей, їм потрібен час та безпечні місця, де вони можуть висловлювати свої почуття, осмислювати світ довкола них, грати, досліджувати, навчатися, заспокоюватися. Їхнім батькам/вихователям також потрібні час та місце, де про них будуть піклуватися, де вони відчуватимуть підтримку, де їх слухатимуть і надаватимуть їм можливість впевнено піклуватися про дітей.

    Родинам і дітям дошкільного віку потрібно, щоб поруч із ними були компетентні професіонали, які належним чином підготовлені до того, аби розуміти  наслідки, до яких призводить отримання дуже травматичного досвіду, і добросовісно та своєчасно надавати свою професійну допомогу.

    • Наскільки  системи дошкільної освіти готові належним чином реагувати на жахливі наслідки, до яких призводить стикання з війною маленької дитини або одного з батьків/вихователя?
    • Якої підтримки найбільше потребують маленькі діти, родини та вихователі зараз і якої вони потребуватимуть у наступні місяці ?
    • Які швидкі  рішення можна запропонувати на місцевому та національному рівні,  що будуть спрямовані на подолання різнопланових викликів і травм, з якими стикаються маленькі діти і їхні родини в Україні та в країнах, до яких вони переїхали?

    Під час двох сесій цього онлайн заходу ISSA об’єднує заради України, ISSA збирає організації-члени асоціації в Україні та в сусідніх країнах, аби обмінятися точками зору щодо гарантування отримання дітьми дошкільного віку, їхніми родинами та вихователям максимальної користі від своєчасної та  індивідуалізованої допомоги, а також обговорити існуючі та можливі шляхи задоволення їхніх різноманітних потреб в короткостроковій та середньостроковій перспективі.

    13.00-14.30

    Сесія I: Допомога дітям і родинам, що стикнулися з війною, a також вихователям в Україні та в країнах, які приймають біженців

    Відкриття: Ліана Гент – виконавча директорка, ISSA

    Під час першої сесії ми розглянемо такі питання:

    1. Які існують найнагальніші потреби й шляхи надання допомоги дітям дошкільного віку і батькам в Україні, що живуть в умовах війни, а також тим, хто залишив Україну
    2. Які пріоритети є найголовнішими з точки зору підготовки та надання допомоги вихователям  і батькам, що зазнали жахів війни та покинули свою країну?

    Учасниці дискусії:

    • Соломія Бойкович – експертка команди підтримки реформ при Міністерстві освіти і науки, співзасновниця мережі дитячих садків “Пташеня. Дитячий простір”, Україна
    • Інна Горбенко – психологиня, тренерка програми Step by Step, співзасновниця дитячого садка “Щастя KIDS”, Україна
    • Діді Ананда Девапрійа – директорка, Amurtel, Румунія
    • Кармен Ліка – директорка, Центр освіти та професійного розвитку Step by Step, Румунія
    • Тереза Огроджиньска – директорка, Фундація Яна Коменського, Польща

    Модераторка: Міхаела Іонеску – програмна директорка, ISSA

    15.00-16.30

    Сесія II: Місцеві швидкі та динамічні рішення, спрямовані на задоволення потреб дітей та їхніх родин в Україні та в країнах, які приймають біженців

    Під час другої сесії ми обговоримо такі питанні:

    1. Наскільки готовими є місцеві муніципалітети до подолання багатьох викликів, що стоять перед родинами біженців з дітьми дошкільного віку?
    2. Які послуги для дітей дошкільного віку необхідні для того, аби гарантувати їх безпечну й поступову інтеграцію в іноземному середовищі, і як ми можемо найкращим чином підготувати служби до прийняття дітей та їхніх родин, що стали біженцями? Які головні виклики виникають з точки зору гарантування доступу до якісних послуг?
    3. Яким чином поєднати експертний досвід української дошкільної освіти з досвідом, що існує в країнах, які приймають біженців, для того, аби підтримувати потенціал працівників із подолання викликів?

    Учасниці дискусії:

    • Оксана Савицька – державна експертка, Міністерство освіти та науки, Україна
    • Кармен Ліка – директорка, Центр освіти та професійного розвитку Step by Step, Румунія
    • Тереза Огроджиньска – директорка, Фундація Яна Коменського, Польща
    • Наталія Софій – заступниця директора, Український інститут розвитку освіти, Україна

    Модераторка: Міхаела Іонеску – програмна директорка, ISSA

    Закриття: Ліана Гент – виконавча директорка, ISSA

    Download WordPress Themes Free
    Download WordPress Themes Free
    Free Download WordPress Themes
    Download Best WordPress Themes Free Download
    download udemy paid course for free
    download huawei firmware
    Download Nulled WordPress Themes
    udemy free download