logo

Пошук

  Нова українська школа: умотивований учитель

  02.03.2020

  Успіх реформи шкільної освіти можливий лише за умови, якщо її підтримають і впроваджуватимуть учителі. Для цього концепцією передбачено ряд змін щодо академічної свободи учителя та його професійного розвитку.


  Академічна свобода вчителів


  Учитель зможе готувати власні авторські навчальні програми, власноруч обирати підручники, методи, стратегії, способи і засоби навчання. Держава гарантуватиме йому свободу від втручання у професійну діяльність.

  Про нормативне урегулювання цього питання Стаття 15. Освітня програма Закону України «Про загальну середню освіту» дивіться за покликанням.


  Підготовка вчителя


  Учителі вивчатимуть особистісно орієнтований та компетентнісний підходи до управління освітнім процесом, психологію групової динаміки тощо.

  Збільшиться кількість моделей підготовки вчителя. Форми підвищення кваліфікації буде диверсифіковано: курси при ІППО, семінари, вебінари, онлайн-курси, конференції, самоосвіта (визнання сертифікатів). Учитель отримає право вибору місця і способу підвищення кваліфікації.

  Внесено зміни у нормативне регулювання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, а також до порядку та умов надання освітньої субвенції на підвищення кваліфікації вчителів: Постанова Кабінету Міністрів України від р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» дивіться за покликанням.

  На допомогу вчителеві буде створено освітній портал із методичними та дидактичними матеріалами, українськими е-енциклопедіями, мультимедійними підручниками та інтерактивними онлайн-ресурсами.

  Про концепцію Нової української школи(НУШ) дивіться за покликанням.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Free Download WordPress Themes
  udemy paid course free download
  download lenevo firmware
  Free Download WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=