logo

Пошук

  Живі письменники

  30.01.2020

  Учні познайомляться з сучасними українськими письменниками

  Український інститут книги за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) та простору української дитячої книги БараБука започаткували всеукраїнську акцію «Живі письменники».

  Для учнів і вчителів початкової школи, бібліотекарів і батьків експерти з дитячого читання створили серію матеріалів для роботи з сучасною українською дитячою літературою. Їх можна використати у навчальному процесі та у позакласній роботі. Це відеоролики про українських дитячих письменників, які входять у оновлену шкільну програму, методички та презентації з розробками елементів уроку.

  Щосереди на каналі проєкту з’являтиметься нове відео, яке знайомитиме учнів із літераторами.

  Відео — це інтерв’ю із сучасними «живими» письменниками, які є актуальною й запитуваною частиною формування культурної ідентичності школярів. Вони презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.

  Щоб не пропустити новини, підписуйтеся на сторінку «Живі письменники» за покликанням.

  У першому сезоні акції взяли участь дитячі письменники, чиї твори читають у початковій школі: Галина Ткачук, Таня Стус, Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Григорій Фалькович, Володимир Рутківський, Леся Воронина, Галина Малик, Галина Вдовиченко, Мар’яна Савка. А допоможуть учителям початкової школи провести цікавий урок допоможуть методичні матеріали за покликанням, підготовані авторами акції #Живі_письменники.

  Відеоінтерв’ю з письменницею, літературознавицею Галиною Ткачук

  Відеоінтерв’ю з письменницею, літературознавицею Галиною Ткачук за покликанням

  Відео з письменником Володимиром Рутківським

  Відео з письменником Володимиром Рутківським за покликанням

  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download lava firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  download udemy paid course for free