logo

Пошук

    13 квітня відбудеться міжнародний онлайн захід “ISSA об’єднує заради України”

    08.04.2022

    Рішення, що швидко реагують на потреби дітей дошкільного віку Навчаємося в різних країнах

    Приєднуйтеся, щоб почути думки і навчатися разом із членами ISSA (International Step by Step Association) і партнерами в Україні та країнах, які приймають родини біженців із дітьми дошкільного віку.

    Реєструйтеся тут.

    Дата: 13 квітня  2022

    Сесія I: 13.00-14.30 Центрально-європейський час

    Сесія II: 15.00-16.30 Центрально-європейський час

    Мови: англійська та українська

    Війна в Україні призвела до того, що мільйони маленьких дітей стали внутрішньо переміщеними особами в Україні, змушеними бігти разом зі своїми родинами або, навіть, без супроводу. Українські діти пройшли крізь неймовірні страждання і почуття болісного неспокою. Вони отримали або все ще продовжують отримувати дуже травматичний досвід.

    Багато структур й організацій мобілізували небачену гуманітарну підтримку для того, аби задовольнити нагальні потреби дітей і родин в Україні та в сусідніх країнах, забезпечуючи їм безпеку, захист і спокій, їжу й надання медичної допомоги. Однак діти потребують також дбайливої опіки з боку оточуючих їх людей, їм потрібен час та безпечні місця, де вони можуть висловлювати свої почуття, осмислювати світ довкола них, грати, досліджувати, навчатися, заспокоюватися. Їхнім батькам/вихователям також потрібні час та місце, де про них будуть піклуватися, де вони відчуватимуть підтримку, де їх слухатимуть і надаватимуть їм можливість впевнено піклуватися про дітей.

    Родинам і дітям дошкільного віку потрібно, щоб поруч із ними були компетентні професіонали, які належним чином підготовлені до того, аби розуміти  наслідки, до яких призводить отримання дуже травматичного досвіду, і добросовісно та своєчасно надавати свою професійну допомогу.

    • Наскільки  системи дошкільної освіти готові належним чином реагувати на жахливі наслідки, до яких призводить стикання з війною маленької дитини або одного з батьків/вихователя?
    • Якої підтримки найбільше потребують маленькі діти, родини та вихователі зараз і якої вони потребуватимуть у наступні місяці ?
    • Які швидкі  рішення можна запропонувати на місцевому та національному рівні,  що будуть спрямовані на подолання різнопланових викликів і травм, з якими стикаються маленькі діти і їхні родини в Україні та в країнах, до яких вони переїхали?

    Під час двох сесій цього онлайн заходу ISSA об’єднує заради України, ISSA збирає організації-члени асоціації в Україні та в сусідніх країнах, аби обмінятися точками зору щодо гарантування отримання дітьми дошкільного віку, їхніми родинами та вихователям максимальної користі від своєчасної та  індивідуалізованої допомоги, а також обговорити існуючі та можливі шляхи задоволення їхніх різноманітних потреб в короткостроковій та середньостроковій перспективі.

    13.00-14.30

    Сесія I: Допомога дітям і родинам, що стикнулися з війною, a також вихователям в Україні та в країнах, які приймають біженців

    Відкриття: Ліана Гент – виконавча директорка, ISSA

    Під час першої сесії ми розглянемо такі питання:

    1. Які існують найнагальніші потреби й шляхи надання допомоги дітям дошкільного віку і батькам в Україні, що живуть в умовах війни, а також тим, хто залишив Україну
    2. Які пріоритети є найголовнішими з точки зору підготовки та надання допомоги вихователям  і батькам, що зазнали жахів війни та покинули свою країну?

    Учасниці дискусії:

    • Соломія Бойкович – експертка команди підтримки реформ при Міністерстві освіти і науки, співзасновниця мережі дитячих садків “Пташеня. Дитячий простір”, Україна
    • Інна Горбенко – психологиня, тренерка програми Step by Step, співзасновниця дитячого садка “Щастя KIDS”, Україна
    • Діді Ананда Девапрійа – директорка, Amurtel, Румунія
    • Кармен Ліка – директорка, Центр освіти та професійного розвитку Step by Step, Румунія
    • Тереза Огроджиньска – директорка, Фундація Яна Коменського, Польща

    Модераторка: Міхаела Іонеску – програмна директорка, ISSA

    15.00-16.30

    Сесія II: Місцеві швидкі та динамічні рішення, спрямовані на задоволення потреб дітей та їхніх родин в Україні та в країнах, які приймають біженців

    Під час другої сесії ми обговоримо такі питанні:

    1. Наскільки готовими є місцеві муніципалітети до подолання багатьох викликів, що стоять перед родинами біженців з дітьми дошкільного віку?
    2. Які послуги для дітей дошкільного віку необхідні для того, аби гарантувати їх безпечну й поступову інтеграцію в іноземному середовищі, і як ми можемо найкращим чином підготувати служби до прийняття дітей та їхніх родин, що стали біженцями? Які головні виклики виникають з точки зору гарантування доступу до якісних послуг?
    3. Яким чином поєднати експертний досвід української дошкільної освіти з досвідом, що існує в країнах, які приймають біженців, для того, аби підтримувати потенціал працівників із подолання викликів?

    Учасниці дискусії:

    • Оксана Савицька – державна експертка, Міністерство освіти та науки, Україна
    • Кармен Ліка – директорка, Центр освіти та професійного розвитку Step by Step, Румунія
    • Тереза Огроджиньска – директорка, Фундація Яна Коменського, Польща
    • Наталія Софій – заступниця директора, Український інститут розвитку освіти, Україна

    Модераторка: Міхаела Іонеску – програмна директорка, ISSA

    Закриття: Ліана Гент – виконавча директорка, ISSA

    Download WordPress Themes
    Download WordPress Themes Free
    Download Nulled WordPress Themes
    Download WordPress Themes
    ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
    download mobile firmware
    Premium WordPress Themes Download
    udemy paid course free download