logo

Пошук

  Всеукраїнський онлайн марафон «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах»

  17.06.2022

  Танець – єдине мистецтво, матеріалом для якого є ми самі.  

  (Тед Шон)

  Всеукраїнський марафон набирає обертів! Розширюємо географію слухачів!

   Державна установа «Український інститут розвитку освіти»  спільно з Міністерством освіти і науки України та у партнерстві з видавництвом «Ранок» 16 червня 2022 року організували та провели третю зустріч в рамках Всеукраїнського онлайн марафону «Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти в парціальних програмах».

  Що ж приготував нам черговий «теплий четвер»? Затишну та цікаву зустріч з талановитою педагогинею, кандидаткою педагогічних наук зі спеціальності «дошкільна педагогіка», доценткою, яка має вищу музично-хореографічну освіту та досвід авторської участі у всеукраїнських державних освітянських проєктах Антоніною Шевчук. Тема вечора зібрала одразу 1240 слухачів, а на ранок 17 червня було вже 3485 переглядів!

  Модераторки зустрічі Ольга Косенчук та Наталія Гавриш налаштували увагу учасників зустрічі на те, що у формуванні естетичної та мистецької культури особистості хореографія є найважливішим аспектом естетичного виховання. Хореографія — це світ краси руху, звуків, барв, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. І цю думку продовжила в своєму виступі авторка парціальної програми «Дитяча хореографія» Антоніна Семенівна.

  З давніх часів відомий вплив поєднання руху і музики на стан здоров’я людини. Чим раніше дитина почне чути приємну їй музику і супроводжувати її ритмічними рухами, тим активніше почнеться розвиток усіх сенсорних каналів, необхідних у житті.

  Вивчайте, дізнавайтесь та використовуйте в своїй роботі задля розвитку наших дошкільнят!

  Звертаємо увагу: сертифікати учасникам відправляє видавництво «Ранок» після опрацювань тестів, яке триває протягом тижня. Щодо отримання/не отримання сертифікатів, проблем з тестами пишіть, будь ласка, на пошту видавництва Ранок e-ranok@ukr.net

  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Free Download WordPress Themes
  udemy free download
  download coolpad firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=