logo

Пошук

  Програма «Творці майбутнього»

  26.01.2023

  Граюча дитина. Що може бути більш природним та захоплюючим? Адже гра для дітей – це не просто розвага, а справжня життєва необхідність. Гра необхідна дитині для її повноцінного та гармонійного розвитку, придбання необхідних навичок – як побутових, так і навичок соціального спілкування.

  Високу оцінку грі давав Василь Сухомлинський. Він писав: «Гра – це величезне світле вікно, крізь яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, що засвічує вогник допитливості». У грі дитина закріплює навички, якими нещодавно оволоділа, розвиває найважливіші сторони своєї психіки. Діти в грі відчувають себе самостійними, за своїм бажанням спілкуються з однолітками, реалізують і поглиблюють свої знання та вміння.

  До вашої уваги пропонуємо нову парціальну програму розвитку дитини від 2 до 6 років через гру «Творці майбутнього» у межах проєкту «Сприяння освіті» від команди The LEGO Fondation. Програму схвалено рішенням експертної комісії з дошкільної педагогіки від 04 січня 2023 року (протокол №1), надано гриф «Схвалено до використання в освітньому процесі», яку зареєстровано у Каталозі надання грифів та навчальній літературі та навчальним програмам за №1.0001-2023.

  До програми розроблено методичні рекомендації, у яких окреслено практичні шляхи реалізації ГРИ як наскрізного підходу в освітньому процесі закладу дошкільної освіти для всебічного розвитку дитини. Ця програма є парціальною. Її можна використовувати в поєднанні з чинними комплексними освітніми програмами, за якими організовується освітній процес у закладах дошкільної освіти; під час створення робочих програм навчальних дисциплін закладів вищої освіти й післядипломної педагогічної освіти, а також батькам дітей раннього і дошкільного віку.

  #дошкілля #дошкільна_освіта #дошкільнаосвіта

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  udemy paid course free download
  download karbonn firmware
  Free Download WordPress Themes
  lynda course free download