logo

Пошук

  Підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи на освітній платформі «МКФ для інклюзивної освіти»

  21.07.2021

  9 липня 2021 року відбулася презентація освітньої платформи  та тренажера «МКФ для інклюзивної освіти». Проєкт впроваджується за підтримки UNICEF Ukraine у партнерстві з ГО «Соціальна Синергія» та ДУ «Український інститут розвитку освіти».

  Проєкт має на меті представити педагогічній спільноті (й не тільки) стислий та ефективний формат з акцентом на застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (далі – МКФ) для ефективної організації інклюзивного (тобто якісного та доступного) освітнього середовища, що ґрунтується на правах людини.

  У межах Проєкту розроблено програмний продукт (онлайн-платформа), яка через теоретичний і практичний аспекти знайомить вчителів, фахівців ІРЦ, батьків та всіх охочих із МКФ.

  Детальніше ознайомитися з освітньою платформою можна за покликанням https://icfinedu.org/ua.

  На платформі педагогічні працівники початкової школи зможуть безкоштовно пройти курси підвищення кваліфікації з організації інклюзивного освітнього середовища.

  Детальніше ознайомитися з програмою підвищення кваліфікації можна за покликанням.

  Обсяг Програми: 30 год. (1 кредит ЄКТС).

  Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.

  Особливості реалізації Програми: 

  Теоретична складова підвищення кваліфікації реалізується через самостійне опрацювання текстів та відеоматеріалів на онлайн-ресурсі, що відібрані до відповідних тем.

  Практична складова підвищення кваліфікації реалізується через ознайомлення з МКФ на онлайн-платформі та виконання практичних завдань в онлайн-тренажері на основі практичних кейсів.

  Оцінювання результатів навчання здійснюється за результатами виконання практичних занять. Система та критерії оцінювання результатів навчання визначені суб’єктом підвищення кваліфікації та закладені в програмному забезпеченні онлайн-тренажера.

  За результатами успішного проходження підвищення кваліфікації (за наявності 50 % і більше правильно виконаних практичних завдань) видається сертифікат про підвищення кваліфікації від Українського інституту розвитку освіти.

  Інструкція з реєстрації на платформі https://icfinedu.org/ua/how-to-register

  Інструкція «Як навчатися» https://icfinedu.org/ua/how-to-study

  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  download udemy paid course for free
  download redmi firmware
  Premium WordPress Themes Download
  online free course