logo

Пошук

  Освіта з урахуванням конфлікту: концепти та підходи

  23.12.2022

  У листопаді 2019 року Україна приєдналася до Декларації про безпеку шкіл (англ. Safe Schools Declaration) і стала сотою країною, що підтримує положення цього документа. Впровадження та поширення підходів до освіти, з урахуванням конфлікту (англ. Conflict Sensitive Education) – одне із ключових положень у Плані заходів з реалізації Декларації про безпеку шкіл, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.21 №898-р.

  В умовах повномасштабного вторгнення російських військ на територію України та розгортання воєнних дій, концепт освіти, що враховує конфлікт (або освіти з урахуванням конфлікту ) набуває важливого значення.

  З метою впровадження та поширення підходів освіти з урахуванням конфлікту, Український інститут розвитку освіти у партнерстві та за підтримки ЮНІСЕФ в Україні, Сейв зе Чілдрен, Норвезької Ради з Прав Біженців, розпочали роботу над низкою матеріалів:

  • розроблено інформаційні матеріали «Освіта з урахуванням конфлікту: концепт та підходи». Завантажити буклет
  • проведено серію тренінгів-обговорень із напрацюванням плану дій щодо впровадження підходів до освіти з урахуванням конфлікту в Україні за участі міжнародної  експертки INEE – Глобальної мережі з освіти в надзвичайних ситуаціях, п. Бенте Сандал-Аасен (Bente Sandal-Aasen). Завантажити презентацію
  • розроблено пропозиції щодо включення до програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників концепту освіти, що враховує конфлікт (або освіти з урахуванням конфлікту). Завантажити пропозиції

  Відеозапис презентацій «Освіта з урахуванням конфлікту в контексті України»

  Разом з партнерами УІРО продовжує роботу щодо напрацювання матеріалів та заходів для педагогічних працівників, здобувачів освіти та їхніх батьків, які сприятимуть забезпеченню права на освіту в умовах кризи та нестабільності (якими є війна, збройний конфлікт), а також на етапі відновлення.

  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  free download udemy paid course
  download mobile firmware
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy paid course