logo

Пошук

  Міжнародний день дитячої книги

  02.04.2022

  2 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Щороку його святкують 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

  З нагоди цього свята пропонуємо вам познайомитися з відомим сучасним українським письменником, лауреатом численних літературних премій і конкурсів Володимиром Арєнєвим. Володимиром Арєнєв (до речі — це його літературний псевдонім, справжнє прізвище письменника Володимир Пузій) відомий своїми творами у жанрах фантастики і фентезі, зокрема для дитячої і підліткової аудиторії.

  Знайомство з автором і його книжками пропонуємо здійснити на уроці позакласного читання на освітній платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

  Володимир Арєнєв поділиться з вами своїми письменницькими секретами, зокрема як може народитися ідея твору під час поїздки у… звичайнісінькій київській маршрутці! Так, так — йдеться про задум його найвідомішої повісті для підлітків «Душниця». Вона була написана ще у 2010 році, за кілька років до окупації Кримського півострова та початку російсько-української війни, але збіги просто вражають. Раніше дідусь головного героя повісті, школяра Сашка Турухтуна, жив на півострові, а потім змушений був звідти втекти, нелегально перебравшись через кордон — Стіну. На цьому півострові люди живуть інакше, вони мають інші звичаї і закони, вони постійно воюють.  Ось чому дідусь не схвалює те, що внук грається солдатиками: «Війна — це погано, у війну не граються! Як можна гратися в горе чи смерть?!».

  Разом з Володимиром Арєнєвим і вчителькою української літератури Анастасією Євдокімовою ви відкриєте фантастичні світи трилогії «Порох із драконових кісток», «Дитя песиголовців» та «Драконові Сироти», в де поряд із соцмережами, літаками й вогнепальною зброєю існує магія, познайомитесь з повістями циклу «Закляті» — «Заклятий меч, або Голос крові», що присвячена реальному скандинавському мечу, який знайшли в Західній Україні і ледве не втратили через контрабандистів, та історією про козака-характерника «Бісова душа, або Заклятий скарб».

  Подивитися урок на ютюбі можна тут.

  Відкривайте для себе захопливий світ української літератури разом з «Всеукраїнською школою онлайн»!

  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download huawei firmware
  Download WordPress Themes
  free download udemy course