logo

Пошук

  Методичні рекомендації «Про забезпечення якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за результатами дослідження ECERS-3»

  13.10.2022

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 07.07.2022 № 615 «Про затвердження звіту за результатами основного етапу польового дослідження оцінки якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за методикою ECERS-3» пропонуємо ознайомитися та використовувати в роботі Методичні рекомендації з питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за результатами дослідження ECERS-3.

  Переглянути супровідний лист


  Переглянути додаток до листа


  Методичні рекомендації докладно висвітлюють результати дослідження  важливих аспектів ефективного функціонування ЗДО, надають роз’яснення та практичні рекомендації щодо підвищення якості освітнього простору. 

  Використання міжнародної методики «Шкала оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти (ECERS-3)» дало змогу побачити умови, що забезпечують якість освітнього процесу в ЗДО відповідно до міжнародних показників, та їх відповідність чинним пріоритетам у сфері розвитку дошкільної освіти в Україні.

  Матеріали будуть корисними для фахівців усіх рівнів дошкільної галузі освіти та освітянської громади загалом, адже детально висвітлюють важливі аспекти ефективного функціонування ЗДО: простір і вмеблювання; повсякденні практики особистого догляду; мовлення та грамотність; види навчально-пізнавальної діяльності; взаємодія; структурування програми, які окреслюють та узагальнюють умови забезпечення рівного доступу до якісної дошкільної освіти всіх дітей раннього та дошкільного віку. 

  Більш детальна інформація про результати проведеного дослідження представлені у звіті. (О23 Звіт за результатами основного етапу польового дослідження оцінки якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за методикою ECERS-3 / кол. авт. : О. Косенчук (осн. автор), Т. Піроженко (осн. автор), Н. Бахмат, О. Венгловська, Н. Гавриш, Х. Ковкрак, Ю. Косенчук, Л.Куземко, С. Нерянова, А. Регент, Н. Тарнавська [за ред О. Косенчук, Т.Піроженко] / Український інститут розвитку освіти. Київ: УІРО, 2022. 117 с.)

  Для детального ознайомленням з особливостями впровадження методики ECERS-пропонуємо переглянути серію вебінарів на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти». 

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  free online course
  download lava firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  free download udemy paid course