logo

Пошук

  Методичні рекомендації організації роботи ЗДО у літній період

  24.06.2022

  Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти та Асоціацією працівників дошкільної освіти України розроблено «Методичні рекомендації організації роботи закладів дошкільної освіти у літній період».

  Переглянути Методичні рекомендації

  Косенчук О. Г., Новосад В.Є., Лесіна Т. М., Гура О.М. Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період. К.: Державна установа «Український інститут розвитку освіти», 2022. —16 с., затверджено листом МОН №1/6894-22 від 22.06.2022 р. «Про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період».

  Переглянути Лист про методичні рекомендації

  Документ містить інформацію про організацію освітнього процесу в закладах дошкільної освіти  у літній період в умовах воєнного стану та  надає роз’яснення та практичні рекомендації, а саме:

  • загальні відомості;
  • нормативні документи;
  • планування освітнього процесу;
  • організацію безпеки життєдіяльності;
  • організацію освітнього процесу в разі епідемічної небезпеки;
  • організацію освітньої взаємодії з дітьми;
  • робота з батьками.

  Методичні рекомендації мають на меті спрямувати організацію змістовної, різноманітної діяльності не лише з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення і розширення уявлень про навколишній світ, а й психолого-педагогічну підтримку. Авторам рекомендацій надзвичайно важливо було зорієнтувати педагогічні колективи гнучко підходити до організації роботи закладу освіти та налаштовувати освітній процес так, щоб він був комфортним і не травматичним для дітей та педагогів.

  Працюємо разом на перемогу задля дошкілля України та наших дітей!

  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy course download free
  download xiomi firmware
  Download WordPress Themes
  download udemy paid course for free