Колектив державної установи “Український інститут розвитку освіти” сумує з приводу передчасної смерті заступника директора, культурного діяча, журналіста, перекладача, Народного артиста України та ексміністра культури України
![](https://uied.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo1625420072-1024x1024.jpeg)
ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА РИБАЧУКА та висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його.
Сьогодні ми низько схиляємо голови у скорботі. Світлий, добрий спомин про Юрія Анатолійовича завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів та усіх, хто його знав, любив та поважав.
У пам’яті всіх, хто знав та працював з Юрієм Анатолійовичем назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, його доброзичливість, талант педагога та керівника.
Вічна пам’ять.