logo

Пошук

    Методика ECERS-3: Як користуватися друкованим виданням

    15.12.2020

    15 грудня відбувся другий вебінар «Методика ECERS-3: як користуватись друкованим виданням» із серії вебінарів «Якісна дошкільна освіта в Україні»

    «Головна перевага методики – експерти оцінюють не досягнення дітей, а освітнє середовище, яке їх оточує, характер взаємодії педагогів з дітьми та дітей між собою» – зазначила Ольга КОСЕНЧУК, начальниця відділу дошкільної і початкової освіти, УІРО.

    Під час другого вебінару «Методика ECERS-3: як користуватись друкованим виданням» спікери (Ольга КОСЕНЧУК, начальниця відділу дошкільної і початкової освіти, УІРО; Соломія БОЙКОВИЧ, експертка з дошкільної освіти, Команда підтримки реформ МОН) розкрили структуру шкал ECERS – 3 та особливості достовірності та валідності шкали; визначили процедуру дослідження за методикою ECERS-3; ознайомили з системою оцінювання за шкалами методики, а також детально зупинились на термінах і поняттях, що використовуються у шкалі.

    У своєму виступі Соломія БОЙКОВИЧ зауважила: «Основне правило експерта під час спостереження – не впливати на середовище у якому він знаходиться й дотримуватися певних рекомендацій: не відволікати питаннями чи уточненнями; не спілкуватись з дітьми; не брати участь в заняттях; поводитись непомітно; не бути “бар’єром” для доступу до матеріалів;  не привертати до себе увагу; не залишати свої речі в доступі для дітей; зберігати нейтральні емоції тощо».  

    Учасники вебінару мали змогу залишити у коментарях свої запитання й отримали на них відповіді від спікерів.

    Наступні вебінари відбудуться у січні-лютому 2021 року, де детально спікери розкриють сутність і зміст підшкал методики ECERS-3, ілюструючи прикладами з повсякденного життя закладів дошкільної освіти.

    Серію вебінарів організовано Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Захід створено за підтримки ЮНІСЕФ Україна та проєкту «Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні», що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та Європейським центром ім. Вергеланда. Захід також  організовано за участі Команди підтримки реформ МОН у межах проєкту «Українська архітектура реформ». Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України.

    Титульне фото Paul Hanaoka , Unsplash

    Free Download WordPress Themes
    Download WordPress Themes Free
    Download WordPress Themes Free
    Free Download WordPress Themes
    download udemy paid course for free
    download intex firmware
    Download WordPress Themes Free
    free download udemy course