logo

Пошук

    Виховуємо доброчесність змалку!

    11.08.2021

    11 серпня 2021 року відбувся освітній форум «Як навчати доброчесності в початковій школі».

    Проєкт «Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”» реалізується у партнерстві з німецькою організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Організаторами заходу виступила ГО «Смарт Освіта».

    Участь у відкритті форуму взяли:

    • ВАДИМ КАРАНДІЙ, директор Державної установи «Український інститут розвитку освіти» (УІРО);
    • ГАЛИНА ТИТИШ, голова правління ГО «Смарт освіта»;
    • БОГДАН АНДРОЩУК, керівник департаменту країн Східного партнерства ChildFund Deutschland.

    Під час форуму відбулася презентація «Уроків доброчесності» для 3-4 класів, а також Путівника для вчителя з методичними рекомендаціями щодо забезпечення реалізації цього курсу.

    У передмові до «Путівника для вчителя» директор Українського інституту розвитку освіти ВАДИМ КАРАНДІЙ зазначив:

    «Поява «Путівника для вчителя», а також «Путівника для учня» та загальних настанов щодо суспільної доброчесності – це подія. Особливо для Українського інституту розвитку освіти (УІРО), завдання якого — бути впроваджувальною агенцією для втілення концепції НУШ.

    Минулого року УІРО уклав меморандум про співпрацю з громадською організацією «Смарт освіта». У його межах ми домовилися про співпрацю для реалізації проєкту «Навчання суспільної доброчесності в українській початковій школі як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”». І сьогодні ми бачимо, які цікаві та корисні матеріали для учнів 3-4 класів та рекомендації для вчителів з’явилися в межах цього проєкту.

    Я переконаний, що використання їх в навчальному процесі зміцнить рамки реформи НУШ. Адже йдеться про велику місію проєкту, спрямовану в майбутнє, — розбудову інших стосунків у суспільстві, коли ідея доброчесності закладається вже в молодшому шкільному віці.

    Для нас важливо, щоби сформувалася мережа вчителів-амбасадорів, які поширюватимуть матеріали серед колег, заохочуватимуть використовувати їх в інших школах. УІРО надаватиме в цьому всіляку підтримку, поширюючи напрацювання серед закладів загальної середньої, післядипломної педагогічної освіти та управлінців нашої галузі».

    Детальніше про подію та доступ до навчальних матеріалів за цим покликанням

    Free Download WordPress Themes
    Free Download WordPress Themes
    Free Download WordPress Themes
    Download WordPress Themes Free
    udemy paid course free download
    download coolpad firmware
    Download Best WordPress Themes Free Download
    online free course