Пошук
08.04.2021
На онлайн-платформі « Всеукраїнська школа онлайн» розпочав роботу інструмент «Кабінет учителя». За допомогою нього вчителі зможуть організовувати віртуальні класи та слідкувати за успішністю учнів. Крім того, оновлено дизайн платформи. Новий інструмент було презентовано 8 квітня 2021 року під час тематичного вебінару.
«Кабінет вчителя – це стратегічний крок для розвитку національної платформи “Всеукраїнська школа онлайн”. Наступний важливий крок – це запуск мобільних застосунків для iOS та Android, щоб онлайн-навчання для дітей стало ще зручнішим та доступнішим», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ.
«Кабінет учителя» робить зручнішою організацію дистанційного та змішаного навчання. Зокрема, він допомагає адаптуватися до умов повного чи часткового дистанційного навчання, полегшує комунікацію з учнями та відстеження їхньої успішності.
Функціонал кабінету вчителя ВШО дає можливість:
Також заплановано згодом забезпечити можливість для вчителів створювати власні курси на платформі.
Більше інформації про можливості «Кабінету вчителя» – у відеоінструкції за покликанням, а також у матеріалах онлайн-презентації.
Нагадаємо:
Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.
Над ВШО спільно працюють Український інститут розвитку освіти, МОН, Міністерство цифрової трансформації та ГС «Освіторія» за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich. Інструмент «Кабінет вчителя» розроблено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
ВШО також підтримують і забезпечують безлімітний нетарифікований доступ до платформи Київстар, Vodafone та lifecell.
Наразі на платформі зареєстровано 155 469 користувачів, з-поміж яких майже 117 тисяч учнів, 32 тисячі вчителів та 7 тисяч інших слухачів. Платформою скористались 21 мільйон разів із більш ніж 100 країн світу.
Джерело: офіційний сайт МОН