Пошук
20.08.2020
Під час щорічної Серпневої конференції 18 серпня 2020 року презентовано онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання. Реєстрація на курс відкрита для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.
«Карантин став викликом для всіх учасників освітнього процесу: педагогів, адміністрації, учнів та їхніх батьків. Зовсім непросто організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів і давати раду технічним проблемам. Щоб протягом наступного навчального року освітяни краще знали, як комфортно та ефективно організувати освітній процес, ми запускаємо онлайн-курс для педагогів та керівників закладів освіти», — зазначила заступниця міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.
Онлайн-курс розроблений для педагогів і керівників шкіл та закладів професійно-технічної освіти, а також освітніх управлінців. Цей курс допоможе освітянам легко організувати дві форми навчання:
25 серпня всі охочі зможуть розпочати навчання на перших модулях курсів. Переходьте за посиланням та реєструйтеся, щоб не пропустити вихід першого модуля онлайн-курсів про дистанційний та змішаний формати навчання для закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.
Кожен наступний модуль буде виходити за тиждень: 1, 8 та 15 вересня.
Курс розроблений Міністерством освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджується Консорціумом ГО «DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).
При підготовці курсу використані матеріали посібника «Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації»[pdf], розробленого ГО «Смарт освіта» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Долучайте до спільноти управлінців освітою на Facebook, а також слідкуйте за новинами проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та експертними коментарями освітян.
Джерело: МОН