logo

Search

  1,4 млрд грн на обладнання для шкіл і розвиток вчителів НУШ пішли на місця

  14.04.2020

  Уряд прийняв Постанову

  Уряд проголосував за перерозподіл з державного бюджету на місця 1,4 млрд грн на розвиток Нової української школи(НУШ). Кошти спрямують на закупівлю обладнання та матеріалів для початкових класів і пілотних шкіл, а також на розвиток педагогів. Відповідна Постанова була прийнята Кабміном сьогодні, 12 лютого 2020 року.

  «Реформа НУШ — один із основних пріоритетів нашого Уряду, тому ми продовжуємо інвестувати у неї кошти. Цього року нам вдалося збільшити субвенцію на 17% у порівнянні з минулим роком, і тепер вона складає понад 1,4 млрд грн. Загалом же цього року держава планує інвестувати у розвиток шкіл понад 7,5 млрд грн», — зазначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

  Основну частину субвенції — 1,03 млрд грн — відведено на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи. Із цією ж метою 25 млн грн отримають школи, які пілотують Державний стандарт початкової освіти.

  Кошти розподілятимуться наступним чином:

  • 40% – на закупівлю сучасних меблів;
  • 35% – на придбання комп’ютерів;
  • 25% – на інше обладнання та засоби навчання.

  Понад 361 млн грн субвенція надає на розвиток педагогів. З-поміж цих коштів — 211,1 млн грн на підвищення кваліфікації вчителів 5-11(12) класів та 21 млн грн на проведення супервізії. Цю частину субвенції також буде використано на професійний розвиток директорів шкіл та їхніх заступників, вчителів початкової школи, іноземних мов, асистентів учителів і тих педагогів, які викладають кілька предметів.

  Закупівля і доставка засобів навчання та обладнання для початкової школи здійснюватиметься на засадах співфінансування.

  Для закладів, які фінансуються з обласних бюджетів та знаходяться у Києві, містах обласного значення та ОТГ з центром у таких містах, співвідношення становитиме 70% ресурсу субвенції та 30% коштів місцевих бюджетів. Для шкіл в ОТГ і районах — 90 і 10%, у селах і селищах зі статусом гірських, а також населених пунктах на лінії зіткнення — 95% і 5% відповідно.

  Джерело за покликанням.

  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download micromax firmware
  Download Best WordPress Themes Free Download
  free download udemy paid course