logo

Пошук

  Затверджено програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи щодо організації інклюзивного освітнього середовища

  22.04.2021

  Наказом державної установи «Український інститут розвитку освіти» від 22.04.2021 р. № 32-аг «Про затвердження Робочої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи щодо організації інклюзивного освітнього середовища на основі навчального онлайн тренажеру «МКФ для інклюзивної освіти» затверджено Програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи щодо організації інклюзивного освітнього середовища на основі навчального онлайн тренажеру «МКФ для інклюзивної освіти».

  Метою підвищення кваліфікації є розвиток компетентностей педагогічних працівників початкової школи, необхідних для ефективної організації інклюзивного освітнього середовища із застосуванням Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (далі – МКФ).

  Форма підвищення кваліфікації: дистанційна. Обсяг: 30 год. (1 кредит ЄКТС).

  Програма базується на практичному використанні освітнього  сайту, на якому розміщується навчальний онлайн тренажер «МКФ для інклюзивної освіти». Інтернет-платформа розроблена за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні та у партнерстві з ГО «Соціальна синергія», із залученням міжнародних та вітчизняних експертів з питань інклюзивної освіти.

  За умови успішного проходження підвищення кваліфікації (за наявності 50 % і більше  правильно виконаних завдань, які автоматично опрацьовуються та звіряються в онлайн тренажері) видається сертифікат УІРО про підвищення кваліфікації.

  Детальніше ознайомитись з Програмою можна за покликанням

  Звертаємо увагу, що  початок навчання за Програмою планується з травня. Слідкуйте за інформацією на сайті.

  Контактні особи у разі питань щодо:

  Технічної роботи з сайтом та онлайн тренажером «МКФ для інклюзивної освіти»  – БРИСКІН Володимир, volodymyr.bryskin@gmail.com;

  Процесу навчання педагогічних працівників початкової школи, а також інших зацікавлених осіб щодо організації інклюзивного освітнього середовища ФЕДОРЕНКО Оксана –  uiro.oksanafedorenko@gmail.com.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes Free
  download udemy paid course for free
  download karbonn firmware
  Premium WordPress Themes Download
  free download udemy course