logo

Пошук

  «Всеукраїнська школа онлайн» (ВШО) пропонує для всієї країни унікальні можливості ефективної підготовки учнів до викликів сучасного цифрового світу!

  04.08.2021

  За спільної ініціативи Представництва ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Державної установи «Український інститут розвитку освіти» започатковано створення онлайн-ресурсів для учнів початкової школи.

  Робоча група у складі фахівців Міністерства освіти і науки України, Державної установи «Український інститут розвитку освіти», експертів Команди підтримки реформ (RST), науковців, методистів, учителів, представників громадських організацій розпочала роботу з розроблення концепції освітніх матеріалів платформи «Всеукраїнська школа онлайн» для початкової освіти. Перша фасилітаційна дискусія відбулась 4 серпня у стінах Міністерства освіти і науки України з метою створення діалогового та ресурсного простору для формування кращого розуміння нагальних викликів та актуальних підходів до створення освітніх матеріалів платформи «Всеукраїнська школа онлайн» для початкової освіти.

  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  udemy course download free
  download karbonn firmware
  Free Download WordPress Themes
  online free course