logo

Пошук

  Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»

  10.11.2022


  📣 8 листопада 2022 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців Національної академії педагогічних наук України, спеціалістів Міністерства освіти і науки України та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.

  ℹ️ Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» за підтримки ТОВ «Ранок».

  Захід проходив в онлайн-форматі на платформі YouTube-канал

  🟨 До участі в роботі конференції долучилося 15 тисяч фахівців, що опікуються питаннями дошкільної освіти.

  🟨 Спікери презентували експрес-діагностику «Чарівні перетворення», ознайомили слухачів з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6-7 років до навчання в умовах сучасної школи, наголошували на розвивальному потенціалі ігрової діяльності дитини в ЗДО, акцентували увагу ролі батьків в оцінці готовності дошкільника до навчання в школі.

  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  free download udemy paid course
  download lenevo firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  udemy free download