logo

Пошук

  ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ» ПРОВОДИТЬ ЧЕЛЕНДЖ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

  25.03.2022

  Телеграм-канал «Підтримай дитину», який був створений педагогами та психологами, вже декілька тижнів збирає дитячі малюнки, вірші та інші результати дитячої творчості, що присвячені Україні та нашим Збройним силам.

  За цей час вдалося зібрати малюнки з різних частин України, в яких діти висловлюють свої почуття, любов до рідної країни та гордість, підтримку ЗСУ та всім добровольцям, які захищають нашу країну.

  Засновники каналу просять всіх, зокрема й малюків і осіб з особливим освітніми потребами, долучатися до створення малюнків, віршів та інших доробок, а також надсилати фото, відео та тексти.

  Водночас педагоги звертають увагу, що такі творчі роботи мають значний терапевтичний ефект, дозволяють дітям проявити свої почуття та боротися з травматичним стресом.

  Також у телеграм каналі «Підтримай дитину» щодня публікується контент, який допоможе батькам і фахівцям, цікаві завдання, казки та поради. Окрема увага приділяється іграм і завданням для дітей з особливими освітніми потребами, а також матеріалам із психологічної підтримки дітей і дорослих.

  Всі матеріали також можна знайти на Instagram-сторінці проєкту. 

  За матеріалами пресслужби МОН

  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  udemy free download
  download redmi firmware
  Free Download WordPress Themes
  free download udemy paid course