logo

Пошук

  Стартувала третя хвиля проєкту «Всеукраїнська школа онлайн»

  15.11.2021

  Розпочався третій етап масштабного проєкту зі створення відеоуроків для вебплатформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». Протягом листопада — грудня 2021 р. буде відзнято та розміщено на платформі ВШО 399 уроків з Української мови (7-11 класи), Алгебри (7-9 класи), Алгебри і початків аналізу (10-11 класи), Геометрії (8-11 класи).

  Щоб покращити доступність форм і змісту навчального контенту ВШО  для широкого загалу користувачів,  Дитячий фонд ООН (ЮНIСЕФ) в Україні підтримує проєкт ВШО  й  забезпечує навчання для авторів уроків  та  консультативний  супровід із питань інклюзивності. Також разом   із партнерами з громадського та приватного секторів ЮНІСЕФ підтримує створенням додаткового функціоналу  – звукоописів до уроків, що дозволить забезпечити  ширшу доступність до уроків учням з порушеннями зору.

  Нагадаємо, що «Всеукраїнська школа онлайн» — це платформа для дистанційного та змішаного навчання, створена для забезпечення школярам та школяркам рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту, який відповідає чинним державним освітнім програмам.

  Учні та учениці зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин.

  Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та Державної установи «Український інститут розвитку освіти».

  Фото Тетяни Коверняги і Людмили Лисогор

  Free Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  udemy free download
  download lenevo firmware
  Free Download WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=