logo

Пошук

  Всеукраїнський День дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

  16.09.2022

  Є на світі добрі люди

                      І як ангели вони.

                     Все життя своє з  любов’ю

                                                     Завжди поряд із дітьми.

  Ось і прийшла осінь. Різнобарвна та кольорова, багата на різноманітні події та свята. Одне з них – Всеукраїнський День дошкілля.

  Керівник закладу, вихователь – методист, музичний керівник, вихователь, інструктор з фізкультури, вчитель-логопед, помічник вихователя, кухар, медична сестра, практичний психолог та інші працівники закладів дошкільної освіти – це ті люди, які щодня зустрічають малюків, дарують їм щирі посмішки, годують смачними обідами, знайомлять зі Всесвітом, його красою та філософією, мудрістю та законами життя.

  Цього року професійне свято усіх працівників освітньої галузі особливе, обпалене війною… Попри  все на світі,  педагоги тримають свій освітянський фронт, аби наші Захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил.

  23 вересня о 10.00 запрошуємо приєднатися до урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

  Трансляція заходу відбудеться на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України, державної установи «Український інститут розвитку освіти», Youtube каналі видавництва «Ранок».

  #дошкілля #дошкільна_освіта #дошкільнаосвіта

  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  download udemy paid course for free
  download samsung firmware
  Download Nulled WordPress Themes
  free download udemy course