logo

Пошук

  Платформа Learning passport поповнилась новими інноваційними курсами

  04.08.2021

  Платформа Learning passport — глобальна освітня онлайн-платформа, створена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Microsoft та Кембриджським університетом, на якій у вільному доступі розміщуються якісні освітні матеріали для усіх рівнів та видів освіти. Платформа постійно поповнюється новими безкоштовними навчальними курсами, з якими ми будемо вас знайомити.

  Наразі для вчителів та учнів середньої та старшої школи вже доступні віртуальні лабораторні роботи з фізики для 7-11 класів Ніни Дементієвської. Ці роботи можна використовувати в навчальному процесі під час дистанційної, змішаної, або очної формі навчання та для самоосвіти. В усіх роботах пропонуються інтерактивні комп’ютерні моделі безкоштовного інтернет-ресурсу Phet «Інтерактивні симуляції для природничих наук і математики» (https://phet.colorado.edu/uk), який створений за ініціативи та підтримки лауреата Нобелівської премії з фізики, популяризатора науки Карла Вімана. Усі симуляції для школи і поради для вчителів/учительок з їх використання перекладені українською мовою Ніною Дементієвською. Вони доступні як для використання онлайн, так і для завантаження на носії і роботи без наявності підключення до Інтернету.

  Ще одне цікаве поповнення на освітній платформі Learning passport — курс «Штучний інтелект», створений для підтримки вчителів інформатики, які працюють в 10-11 класах, з метою оновлення змісту навчання. Курс містить структуровані плани занять розділу «Інформаційні технології в суспільстві» базового модуля за чинною програмою з інформатики для 10-11 класу. Авторами / авторками курсу розглянуто найсучасніші технології, і водночас охоплено усі результати навчання, передбачені відповідною програмою. Над матеріалами цього курсу працювали Оксана Пасічник, Олексій Молчановський, В’ячеслав Осауленко, Вероніка Тамайо Флорес.

  Ознайомитися з цими курсами можна на платформі Learning passport за покликанням https://ukraine.learningpassport.unicef.org/#/course/course-library.

  Нагадуємо, що освітяни можуть запропонувати розмістити свої авторські освітні матеріали на платформі, для цього потрібно надіслати запит на електронну адресу: learning.passport.ua@gmail.com.

  Освітні матеріали, що відповідають вимогам https://ukraine.learningpassport.unicef.org/#/course/50/item/381 будуть розміщені на платформі Learning passport.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Free Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download lava firmware
  Premium WordPress Themes Download
  udemy paid course free download