logo

Пошук

  Оприлюднено результати дослідження щодо забезпечення підготовки педагогічних працівників Training assessment project

  25.01.2022

  На сайтах МОН та УІРО оприлюднено аналітичний звіт за результатами дослідження Training Assessment Project (ТАР) –  Проєкту з оцінювання підготовки педагогічних працівників в Україні.

  Дослідження проведено в межах глобальної програми Світового банку в галузі освіти «Системний підхід до покращення освітніх результатів» (SABER) за підтримки Міністерства освіти і науки та Українського інституту розвитку освіти.

  Вибірка дослідження охопила 130 закладів освіти, організацій і установ, що реалізують програми підготовки педагогічних працівників.

  Вивчення системи підготовки педагогічних працівників України виявило 270 закладів, які пропонують програми підготовки педпрацівників, серед яких найбільша частка зосереджена в закладах вищої освіти (ЗВО), а найпоширенішими спеціальностями є дошкільна освіта, початкова та середня освіта.

  Дослідження встановило, що для студентів головним фактором вибору закладу освіти та спеціальності є особиста мотивація або власні судження/переконання, а фінансова складова – наступний за важливістю фактор. Доволі часто студенти обирають коледжі в якості основного закладу освіти через простіші умови вступу, а також можливість поєднувати навчання з роботою.

  Окрему увагу приділено вивченню стратегій адаптації закладів освіти до реалій навчання та викладання в умовах пандемії COVID-19.

  Звіт містить низку рекомендацій щодо підходів до формування та реалізації державної політики у сфері підготовки педагогічних працівників, які базуються на результатах дослідження та ефективних світових практиках професійного розвитку вчителів.

  Проєкт з оцінювання підготовки педагогічних працівників в Україні – звіт за результатами дослідження

  Training Assessment Project: Ukraine – Country report

  Підготовлено за матеріалами прес-служби МОН

  Free Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  free download udemy paid course
  download redmi firmware
  Free Download WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=