logo

Пошук

  Нове поповнення на освітній платформі Learning passport: вивчаємо англійську в 5 класі разом зі «Stories»

  25.01.2022

  Підручник «Stories» створено за модельною навчальною програмою «Іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б. та ін.). Підручник має Гриф МОН «Схвалено для використання в освітньому процесі» (рішення експертної комісії з іноземних мов, протокол від 25 серпня № 5, зареєстровано в Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за № 3.0394- 2021).

  Підручник «Stories»

  Уроки для «Stories» розроблені за концепцією «перевернутий урок». Обравши «Stories» для свого 5-го класу, кожен вчитель зможе спробувати працювати у гібридному форматі – онлайн вдома та офлайн у класі. Навчання відбувається таким чином, що учні виконують самостійно підготовку до заняття онлайн (Self-Study), а в класі на основі отриманих знань вже мають змогу відпрацьовувати навички. Відмінність Self-Study від традиційного домашнього завдання – це те, що метою його є не узагальнення та повторення матеріалу після уроку, а ознайомлення та запам’ятовування нового матеріалу.

  Двокомпонентний підручник є унікальним продуктом, який вже пілотується в 5-х класах НУШ. Завдяки ньому освітяни та учні будуть навчатися так, як це диктують нам тренди: учні зможуть виконувати завдання за допомогою своїх гаджетів, на платформі буде видимий прогрес та успішність; вчителям не потрібно буде перевіряти паперові зошити, адже система робитиме це за них; усі тести будуть доступні онлайн, які за бажанням вчитель зможе роздрукувати. Підручники передбачають інтерактивні форми роботи: індивідуальні, парні, групові. Кожен урок добре розпланований та містить аудіо та відеоматеріали. На платформі передбачено 12 інструментів, за допомогою яких можна отримати щонайменше 20 видів активностей: робота з текстами, відео та аудіоматеріалами, різноманітні види вправ для знайомства та закріплення матеріалу, флеш-картки, ігри. Доступ до онлайн-платформи надається через сервіс Booyya.

  Більше на сайті Learning passport

  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  udemy free download
  download huawei firmware
  Download WordPress Themes
  online free course