logo

Пошук

  Нова українська школа: порадник для вчителя

  22.07.2020

  Пропонуємо вашій увазі навчально-методичний посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя» (за загальною редакцією Надії Бібік), випущений видавництвом «Літера ЛТД». Він містить матеріали та практичні завдання для вчителів початкової школи, які допоможуть їм створювати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

  Крім того, у пораднику можна знайти коротке пояснення такої масштабної реформи освіти, як «Нова українська школа». На переконання авторів, це допоможе краще розуміти контекст трансформацій, у яких живуть учителі та їхні вихованці.

  Адже реформа НУШ є хоч і фундаментально важливим, але тільки фрагментом загальної картини змін у системі освіти нашої держави. Тому педагоги, які формують освітню траєкторію наших дітей на роки вперед, найпершими мають осягнути весь спектр процесів, що відбуваються у цій сфері. А від того, чи зрозуміють і проймуться реформою наші педагоги, залежить успіх цих змін.

  Текст порадника можна завантажити за покликанням

  Джерело за покликанням

  Download WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Download Premium WordPress Themes Free
  Premium WordPress Themes Download
  udemy course download free
  download micromax firmware
  Free Download WordPress Themes
  online free course