logo

Пошук

  День захисту дітей для маленьких українців зі сходу

  09.06.2022

  До Міжнародного дня захисту дітей у одному з львівських притулків для переселенців відбувся захід для маленьких українців з постраждалих від війни областей, які знайшли в ньому тимчасовий прихисток.

  Методистка відділу навчальної літератури УІРО Ніна Слюсаренко розповіла дітям про історію Міжнародного дня захисту дітей, права дітей, провела вікторини “Чи добре ти знаєш свої права” і конкурс малюнків для захисників України. Маленьким учасникам і  учасницям вікторини дісталися солодощі і книги від видавництва Наш час, подаровані Тетяною Харламовою, начальницею відділу навчальної літератури УІРО. А чудові малюнки, створені юними художниками і художницями, будуть надіслані нашим захисникам. Електроні версії цих малюнків можна переглянути далі:

  Дякуємо юним художницям і художникам:

  Полінці БреславецНаталії НовикВероніці ЯрощукАмірану і Маріам АкопянДавіду МоскальцюЕмілії СухицькійАліні і Олесі ГрищенкоОлені Цареградській, Андрію Марченко.

  Дякуємо вихованцям дошкільного навчального закладу “Капітошка” міста Буча Київської області і керівниці гуртка Тетяні Олександрівні Кравченко.

  Дякуємо вихованцям гуртка “Арт-майстерня” Будинку дитячої та юнацької творчості “Дивоцвіт” Бориспільської міської ради, місто Бориспіль Київської області і керівниці гуртка Олександрі Бодашко.

  Ми щиро вдячні засновникам притулку Громадській організації «Центр “Жіночі перспективи”», співробітницям  притулку Наталії Христенко, Оксані Карапінці за їхню виняткову гостинність і співпрацю в організації цього заходу, та за теплоту і професійність, з якою вони опікуються сім’ями з дітьми, які змушені покинути свої домівки через агресію російської федерації.

  Щиро віримо, ці дітки зі своїми рідними матимуть можливість якнайскоріше повернуться до своїх домівок і наступне свято будуть зустрічати вже на рідній Харківщині, Чернігівщині та Житомирщині, звідки їм довелося виїхати.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Free Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  free download udemy paid course
  download lava firmware
  Download WordPress Themes
  free download udemy course