logo

Пошук

  День Соборності України

  20.01.2023

  День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
  Соборність України – це єдність.
  Єдність України  – це  суверенність.
  Суверенність України – незалежність та незламність.
  Незалежність України – гідність, патріотизм.

   

  «Дитячий садок – це перша найгідніша сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість»  С. Русова

   

  Саме у дошкільному дитинстві по-особливому сприймаються звичаї та традиції українського народу. Адже, дитинство – час незабутніх переживань, яскравих вражень, що тривалий час зберігаються в пам’яті людини і стають органічною частиною її духовного світу, що пов’язує з рідною домівкою, місцями, де вона народилася і зросла. А ще час, коли дитина засвоює основи моралі серцем та душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю.

  У 2022 році наші діти подорослішали швидше… Не через знання, отримані в садочку чи родині, а через власний життєвий досвід, глибокі почуття, які вони пережили чи переживають, незалежно від того, де вони знаходяться: у бомбосховищах, евакуації чи в тилу, допомагаючи батькам у їхній волонтерській діяльності. І ось тому вся наша освітянська робота щодо патріотичного виховання перестає бути просто словами й робить нас непереможними.

  Ця жорстока та кривава війна довела та підтвердила в собі горде «Я –українець! Україна понад усе!». Завдяки цьому всі ми, кожен в міру своїх сил і можливостей, боронимо нашу державу й тримаємося проти численного ворога, дивуючи весь світ надзвичайною мужністю. Нині на передовій, під обстрілами і в тилу, у тяжкій повсякденній роботі кожен намагається бути корисним та відчуває свою єдність з Батьківщиною.

  Соборність – це не лише про державу.

  Це – про кожного з нас.

  Наша сила в єдності! Слава Україні! Слава Патріотам! Слава ЗСУ!

  #дошкілля #дошкільна_освіта #дошкільнаосвіта

  Premium WordPress Themes Download
  Download WordPress Themes
  Download Premium WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  free online course
  download karbonn firmware
  Free Download WordPress Themes
  udemy free download