logo

Пошук

  День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни

  08.05.2022

  8 травня міжнародна спільнота відзначає День пам’яті та примирення (пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни), який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня, 9 травня відзначається державне свято — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги), у ці дні вшановують подвиг українського народу, його визначний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлюють повагу всім борцям проти нацизму.

  На жаль, перемога у Другій світовій війні стала одною із основних тем для маніпуляцій російських пропагандистів, російська федерація системно перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

  До цих пам’ятних дат Український інститут національної пам’яті створив відеопроєкт «Війна і міф», який розвінчує найпоширеніші радянські та російські пропагандистські міфи про Другу світову війну і День перемоги.

  Міф про «Велику Вітчизняну війну»:

  Міф про «Народ-Визволитель»:

  Міф «Георгій Жуков – «Маршал Перемоги»:

  Міф про «День Перемоги»:

  Міф «Західна допомога за програмою ленд-лізу була незначною»:

  Міф «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»:

  Також Українським інститом національної пам’яті було підготовлено Інформаційно-методичні матеріали до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

   Перемогли тоді, переможемо і зараз!

  Підготовлено за матеріалами Українського інституту національної пам’яті

  Free Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes
  Download Nulled WordPress Themes
  ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
  download lava firmware
  Download Premium WordPress Themes Free
  free download udemy paid course