logo

Пошук

  3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю

  03.12.2021

  У 1992 році Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/3) проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. У Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю зазначено, що «інвалідність це поняття, яке еволюціонує, є результатом взаємодії між людьми з інвалідністю і бар’єрами, які існують у навколишньому середовищі та ставленні людей, і які заважають максимальній і ефективній участі людей з інвалідністю в житті суспільства нарівні з іншими».

  Щоб мобілізувати підтримку громадськості та різних інституцій для розв’язання питань інтеграції людей з інвалідністю, сприяти підвищенню обізнаності про проблеми та потреби осіб з інвалідністю, привертати увагу до переваг інклюзивного суспільства, доступного для всіх, хочемо нагадати сьогодні про запровадження в Україні «Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я» (МКФ) та її інтегрування в систему освіти. Це одне із завдань, що чітко окреслено в Національній стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Саме МКФ має стати тією мовою, що фокусує нас на мірі участі кожного у різних сферах життя та факторах оточуючого середовища. З метою інтегрування МКФ у сферу освіти Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні у партнерстві з ГО «Соціальна синергія» та за підтримки МОН і УІРО був впроваджений проєкт «МКФ для інклюзивної освіти». У результаті було розроблено освітню платформу «МКФ для інклюзивної освіти» та програму підвищення кваліфікації для вчителів.

  Чому на часі МКФ, що міститься на платформі «МКФ для інклюзивної освіти» та в чому її переваги  – ви дізнаєтесь із нашого буклету. Завантажуйте тут

  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Premium WordPress Themes Download
  Free Download WordPress Themes
  udemy course download free
  download karbonn firmware
  Download WordPress Themes Free
  free download udemy paid course